Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2015

Φωτογραφίες και ρεπορτάζ απο τον αγώνα της ομάδας μας κόντρα στο Νέστο Χρυσούπολης

Ήττα για την ομάδα μας με σκορ 0-2
το οποίο διαμορφώθηκε απο το πρώτο ημίχρονο. Η Θύελλα Φιλώτα μπήκε μουδιασμένα στον αγώνα και ωσπου να βρει τα πατήματα της βρέθηκε να χανει με 2 γκολ στο πρωτο εικοσάλεπτο απο τις πρώτες 2 ευκαιρίες του Νέστου ο οποίος ωντας πιο έμπειρη ομάδα διάβασε πιο γρήγορα τον αγώνα. Στη συνέχεια η ομάδα μας ισορροπισε τον αγώνα και είχε καποιες καλές ευκαιρίες ωστόσο δεν μπορεσε να πετύχει κάποιο τέρμα και πηγε με το σκορ 0-2 στα αποδυτήρια.
Το δευτερο ημίχρονο δεν είχε καποια σημαντική φάση καθώς έπεσε και ο ρυθμός και ετσι ήρθε το τελικο 0-2.
Η ομάδα μας είναι νέα και χρειάζεται χρόνο και υπομονή και το μόνο σίγουρο είναι πως η αγωνιστική της εικόνα θα βελτιωθεί αγώνα με τον αγώνα καθώς το ταλέντο στην ομάδα του Βασίλη Παπαδόπουλου περισσευει και αυτό που λείπει ειναι οι αγώνες και η εμπειρία που θα έρθουν.

Ακολουθούν φωτογραφίες απο τη σημερινή αναμέτρηση.